У среду 8.5.2019. године Техничка школа Ивањица имала је прилику да се укључи уживо у Јутарњи програм РТС-а. У оквиру Јутарњег програма РТС-а водитељка Нада Гогић угостила је секретарку Удружења за шумарство, прераду дрвета и индустрију намештаја и папира Привредне коморе Србије (ПКС) Наташу Говедарицу и том приликом су разговарале на тему „Србија повећала извоз намештаја“.

У току њиховог разговора укључили су се уживо у програм  директор Техничке школе Ивањица Мирјана Ненадић, наставник стручних предмета дрвне струке Милан Златић и ученик Слађан Маринковић и продискутовали са водитељком Силвијом Пашалић на тему  „ Да ли Ивањица има довољно ученика на смеру дрвне струке и каква је њихова перспектива?“

Погледајте детаљније следећи видео прилог: