Издавачка кућа „Едука” из Београда шесту годину заредом расписала је наградни конкурс „Час за углед”, намењен наставницима, за најбоље припреме угледних часова у основној и средњој школи и то за:

1. час интегративне наставе;
  2. час електронски подржане наставе;
  3. час пројектне наставе.

Ове године у Техничку школу стигле су лепе вести за два рада, односно две припреме за час.

Наставници :

1. Драгана Богдановић и Драгана Милосављевић учествовале су на конкурсу са темом „Базе података и Извод функције “, која је обрађена у оквиру угледног часа 12.5.2020. године у одељењу IV5 (образовни профил економски техничар) из предмета Пословна ифнорматика и Математика
  2. Драгана Богдановић и  Анкица Вучетић  учествовале су на конкурсу са темом „Рад са графиконима и Графичко приказивање статистичких података“, која је обрађена у оквиру угледног часа 10.03.2020. године у одељењу III4 (образовни профил економски техничар)  из предмета Пословна ифнорматика и Статистика.

Њихов радови наћи ће се у зборнику радова Час за углед 6.

Детаљније можете видети на следећем сајту: